Máte zájem prodávat nás ve vašem městě?

Spolupracujte s námi

V případě, že se chcete stát našimi provizními prodejci, potřebujete zaslat aktuální smlouvu o obchodním zastoupení nebo naše tištěné katalogy, kontaktujte, prosím, Barboru Stehlíkovou, tel. 542 424 642, info@azzurro.cz.

Pro ověření volné kapacity využijte kontaktů na naše prodejce v kanceláři, které i s fotografií uvádíme vždy v levém sloupci u každého ubytování. Obrátit se na nás můžete telefonicky, emailem nebo skypem. Přehled všech kontaktů najdete v dohledné době zde. Příslušný pracovník vám odpoví buď hned nebo, když bude nutné ověřit obsazenost u italských partnerů, zpravidla do 24 hodin. Naši prodejci Vám také rádi pomohou, pokud potřebujete s výběrem dovolené poradit. Spolupracujeme s cestovními agenturami z Česka i Slovenska.

Smlouva o zájezdu

V okamžiku, kdy od našeho prodejce obdržíte email s potvrzením rezervace pobytu pro Vaše klienty, je potřeba do termínu rezervace poslat klienty podepsanou smlouvu o zájezdu.

Formulář smlouvy o zájezd si můžete stáhnout zde:

Smlouva v PDF
Smlouva v Excelu
Všeobecné smluvní podmínky a praktické informace (včetně Zásad ochrany osobních údajů GDPR)

Informace o slevách, výši záloh, splatnosti doplatků a čísla našich účtů najdete v sekci Jak platit. Při běžném prodeji vyčkejte s platbou, prosím, až po obdržení faktury. V případě prodejů zájezdů s termínem odjezdu za méně než 14 dní, žádáme od vás platbu celé částky uvedené na smlouvě na náš účet ihned zároveň se zasláním smlouvy o zájezdu - fakturu vystavujeme až dodatečně s vrácením přeplatku za provizi. Tento způsob umožňuje objednat pobyt v Itálii ihned tak, aby mohl být klient zavčas odbaven.

Last minute nabídky

Nabídky last minute najdete na našem webu zde. V případě zájmu o zasílání letáčků s last minute nabídkami vhodných k tisku a vyvěšení ve vaší kanceláři kontaktujte prosím Barboru Stehlíkovou 542 424 642, info@azzurro.cz.

Obecné poptávky

Rádi Vám pomůžeme vybrat ubytování pro klienty, kteří nemají jasnou představu, kam by chtěli, a nemají třeba vybraný ani region v Itálii. Obecné poptávky zasílejte nejlépe na email brno@azzurro.cz, dříve než tak učiníte se zkuste prosím klientů vyptat na co nejvíce kritérií výběru: 

 • klidnější letovisko nebo rušnější centrum? doprava vlastní nebo autobusem? do kolika kilometrů z ČR?
 • hotel se stravou nebo apartmán či camping bez stravy? 
 • konkrétní termín nebo rozsah kdy mohou jet a počet nocí?
 • počet dospělých a počet dětí?
 • jaký mají klienti cenový limit za všechny osoby celkem?
 • chtějí být všichni dohromady nebo rozdělení do více pokojů či více apartmánů? 
 • v případě hotelů se stravou: jakou chtějí stravu a jaký je věk dětí?
 • v případě apartmánů a campingů: kolik chtějí ložnic? 
  • mono = garsonka, jedna místnost s kuchyňským koutem, bez oddělené ložnice
  • bilo = 1 ložnice + obývací pokoj s gaučem a kuchyňským koutem
  • trilo = 2 ložnice + obývací pokoj s gaučem a kuchyňským koutem
  • quadri = 3 ložnice + obývací pokoj s gaučem a kuchyňským koutem
  • penta = 4 ložnice + obývací pokoj s gaučem a kuchyňským koutem
 • zvláštní přání: bazén, klimatizace, pobyt se psem, vozíčkář, přízemí se zahrádkou, vzdálenost od pláže?

Naši nabídku pro vaše klienty můžete očekávat do druhého dne, v případě specifických složitějších kritérií a nutnosti konzultace s italskými dodavateli se může lhůta prodloužit. Pokud není přesně specifikována oblast, může vám přijít více nabídek od více našich prodejců za jednotlivé oblasti.

Pokračováním s prohlížením stránek souhlasíte s použitím Cookies pro Google analytics. Přečíst si podmínky