Máte zájem prodávat nás ve vašem městě?

Spolupracujte s námi

V případě, že se chcete stát našimi provizními prodejci, potřebujete zaslat aktuální smlouvu o obchodním zastoupení nebo naše tištěné katalogy, kontaktujte, prosím, Evu Rozsypalovou, tel. 542 424 642, prodej@azzurro.cz.

Pro ověření volné kapacity využijte kontaktů na naše prodejce v kanceláři, které i s fotografií uvádíme vždy v levém sloupci u každého ubytování. Obrátit se na nás můžete telefonicky, emailem nebo skypem. Přehled všech kontaktů najdete v dohledné době zde. Příslušný pracovník vám odpoví buď hned nebo, když bude nutné ověřit obsazenost u italských partnerů, zpravidla do 24 hodin. Naši prodejci Vám také rádi pomohou, pokud potřebujete s výběrem dovolené poradit. Spolupracujeme s cestovními agenturami z Česka i Slovenska.

Smlouva o zájezdu

V okamžiku, kdy od našeho prodejce obdržíte email s potvrzením rezervace pobytu pro Vaše klienty, je potřeba do termínu rezervace poslat klienty podepsanou smlouvu o zájezdu.

Formulář smlouvy o zájezd si můžete stáhnout zde:

Smlouva v PDF
Smlouva v Excelu
Všeobecné smluvní podmínky.

Klientům doporučujeme pročíst také Důležité praktické informace.

Informace o slevách, výši záloh, splatnosti doplatků a čísla našich účtů najdete v sekci Jak platit. Při běžném prodeji vyčkejte s platbou, prosím, až po obdržení faktury. V případě prodejů zájezdů s termínem odjezdu za méně než 14 dní, žádáme od vás platbu celé částky uvedené na smlouvě na náš účet ihned zároveň se zasláním smlouvy o zájezdu - fakturu vystavujeme až dodatečně s vrácením přeplatku za provizi. Tento způsob umožňuje objednat pobyt v Itálii ihned tak, aby mohl být klient zavčas odbaven.

Last minute nabídky

Nabídky last minute najdete na našem webu zde. V případě zájmu o zasílání letáčků s last minute nabídkami vhodných k tisku a vyvěšení ve vaší kanceláři kontaktujte prosím Barboru Stehlíkovou 542 424 642, info@azzurro.cz.

Pokračováním s prohlížením stránek souhlasíte s použitím Cookies pro Google analytics. Přečíst si podmínky