Pojištění pro vaši klidnou dovolenou

Jak objednat pojištění

Cestovní pojištění není zahrnuto v ceně pobytů, pro klidnější dovolenou vám však doporučujeme si jej sjednat.

Žádost o pojištění uveďte do poznámky v objednávce vašeho pobytu. Pokud nevíte, jaké pojištění si vybrat, rádi vám poradíme na emailové adrese dovolena@azzurro.cz.

Pojištění Allianz

!!! POJIŠŤOVNA ALLIANZ S OHLEDEM NA AKTUÁLNÍ SITUACI SPOJENOU S KORONAVIREM NEUMOŽŇUJE SJEDNÁVÁNÍ JAKÉHOKOLI POJIŠTĚNÍ OBSAHUJÍCÍ POJIŠTĚNÍ STORNOVACÍCH POPLATKŮ !!!

Cestovní pojištění + pojištění stornovacích poplatků Allianz

Nabízené balíčky pojištění od pojišťovny Allianz zahrnují klasické cestovní pojištění léčebných výloh a zároveň pojištění stornovacích poplatků pro případ, že byste museli ze zdravotních důvodů zůstat doma a nepřišli tak o již zaplacené peníze. V takovém případě pojišťovna hradí 80 % výše požadovaných stornovacích poplatků. Důležité je zaplatit celou částku za pojištění již v okamžiku platby zálohy za pobyt nebo nejpozději do 1 týdne od zaplacení zálohy za pobyt. V opačném případě klient ztrácí nárok na pojištění stornovacích poplatků. Ceny balíčků jsou odvislé podle věku a počtu dní:

Pouze pojištění stornovacích poplatků Allianz

V případě, že máte již jiné cestovní pojištění léčebných výloh a chcete si nyní pojistit jen stornovací poplatky pro případ, že byste museli ze zdravotních důvodů zůstat doma, nabízíme od pojišťovny Allianz samotné pojištění stornovacích poplatků. V takovém případě pojišťovna hradí 80 % výše požadovaných stornovacích poplatků. Cena pojištění je 3,2 % ceny zájezdu (např. při dovolené za 10000 Kč vás pojištění bude stát 320 Kč).

Pouze pojištění léčebných výloh Allianz

Cestovní pojištění léčebných výloh bez pojištění stornovacích poplatků je možné sjednat v ceně 24 Kč/os./den, děti do 15 let 12 Kč/os./den, osoby nad 70 let 48 Kč/os./den.

Rozsah pojištění Allianz

Pojištění Uniqa

cestovní pojištění a/nebo pojištění stornovacích poplatků

Nabízíme také možnost sjednat pojištění léčebných výloh a stornovacích poplatků (společně v balíčku nebo samostatně) také od pojišťovny Uniqa. Pojištění stornovacích poplatků je nutno sjednat před zaplacením doplatku dovolené. Ceny pojištění na osobu a den najdete ve spodním řádku této tabulky:

 • pojistné podmínky a limity najdete také zde
 • více informací naleznete zde

cestovní pojištění s asistenčními službami k vozidlu, případně i s pojištěním stornovacích poplatků

Komplexní cestovní pojištění celé osádky vozidla (až pěti osob) s pojištěním asistenčních služeb vašeho vozidla. Cena je paušální až do 11 dní délky pobytu. Lze zvolit varianty včetně nebo bez pojištění stornovacích poplatků. Tento produkt doporučujeme ke všem cestám vlastní dopravou pro 3-5 osob, ideálně k týdenním až desetidenním pobytům. Ke sjednání tohoto pojištění potřebujeme znát SPZ vozidla, kterým budete cestovat (před odjezdem ji lze změnit).

Cena: 

 • 980 Kč / vozidlo a jeho osádka (až 5 osob) bez pojištění stornovacích poplatků (1-11 dní)
 • 1039 Kč / vozidlo a jeho osádka (až 5 osob) včetně pojištění stornovacích poplatků (1-11 dní)
 • každý další den 70 Kč

V čem je tento produkt zajímavý?

 • pojistné krytí se vztahuje na „osádku“ vozidla bez ohledu na věk a bez ohledu na vzájemné příbuzenské vztahy členů osádky vozidla
 • plnění je v případě storna (bylo-li storno sjednáno) počítáno na celou osádku vozidla a je 80% ze stornopoplatku, max. 50 000 Kč (hodnota služeb max.62 500,-Kč)
 • cena je pro 1-11 dní a pro počet osob 1-5 paušální, tedy stále stejná
 • při potřebě cesty na více jak 11 dní je za každý další den příplatek na celou osádku a to do max. počtu 31 dní
 • limit na asistenční služby pro vozidlo je 100 000 Kč
 • vyžadujeme pouze registrační značku vozidla (je možné před vycestováním změnit)
 • více informací naleznete zde.

Jaká jsou omezení?

 • tímto produktem lze pojistit max. 5 osob, i když by byl ve vozidle větší počet míst
 • vozidlo musí být osobní nebo užitkové s celkovou hmotností do 3 500 kg, nesmí být starší jak 20 roků, musí být registrované v ČR
 • alespoň jedna osoba v osádce musí být starší 18 let
 • pojišťovna hradí odtahové službě max. 4 000 km pro cestu k vozidlu a cestu zpět do ČR
 • pojistné podmínky a limity zde.

Pokračováním s prohlížením stránek souhlasíte s použitím Cookies pro Google analytics. Přečíst si podmínky