Už 28. sezónu společně

Cestovní kancelář AZZURRO (AZZURRO TOUR OPERATOR s.r.o.) byla založena 7. března 1994 a už od začátku své činnosti se specializuje pouze na jednu zemi, a to Itálii. Jak tehdy, tak i nyní máme za to, že má smysl být skvělým odborníkem na jednu zemi.

První letoviska, která jsme nabízeli, byla v severní Itálii Bibione, Caorle a Caorle Porto Santa Margherita. Postupně jsme přidávali další lokality a už po čtyřech letech jsme se dostali až na jih Itálie. Od té doby je naše nabídka dovolených v této krásné zemi svojí šíří a bohatostí v České a Slovenské republice bezprecedentní. Pokrýváme prakticky celou Itálii od severu po jih, všechna moře kolem Itálie a všechny velké italské ostrovy.

Široká nabídka

V současnosti nabízíme na našich doménách www.azzurro.cz a www.italie.cz 411 letovisek s celkem 2835 kapacitami, zahrnujícími různé typy ubytování od jednoduchých karavanů a elegantních mobilhomů přes hotely různých úrovní až po velmi vybavené prázdninové vesničky se vším animačním a sportovním komfortem.

Naši delegáti a asistenční linka k vaší dispozici

Nejvíce naši zákazníci oceňují, že ve všech letoviscích severní Itálie máme pro ně naše vlastní delegáty, kteří jim dokáží svou asistencí a pomocí prakticky 24 hodin denně po 7 dní v týdnu zajistit bezpečnou a klidnou dovolenou.

Protože většinu našich zákazníků tvoří turisté cestující vlastní dopravou, je samozřejmostí, že obdrží telefonní číslo asistenční linky, na kterou mohou zavolat i během jejich cesty. Jsme zvyklí, že pomáháme i při nehodách, s překladem při jednání s autoservisem i s nemocnicí a pomáháme hledat pomoc při neobvyklých situacích.

Náš tým je tu pro vás

Náš tým je zkušený, každý z našich pracovníků má na starosti některou z oblastí Itálie a je na ni odborníkem. Proto se na ně můžete s důvěrou obrátit o pomoc při výběru. Pokud máte speciální přání nebo představu o vaší dovolené, pomůžeme vám ji naplnit.

Jestliže jste větší či menší skupina a hledáte místa pro sportovní nebo kulturní soustředění, rádi vám je doporučíme.

Itálie je pro nás srdeční zemí a naší pomocí při cestě i o dovolené se snažíme tuto zemi přiblížit i vám.

Obraťte se s důvěrou na nás.
Pomůžeme vám.

Jan Katolický
ředitel cestovní kanceláře

Pokračováním s prohlížením stránek souhlasíte s použitím Cookies pro Google analytics. Přečíst si podmínky