Využijte naše slevy

Sleva - 4 % za včasné objednání do 31.12.2021

Sleva se počítá pouze z částky za ubytování. Je kombinovatelná se všemi slevami a také je již odečtena v našich cenících.

Celoroční sleva - 3 % pro stálé zákazníky

Počítá se pouze z částky za ubytování, a mohou ji využít všichni, kteří s naší CK Azzurro již alespoň jednou do Itálie vycestovali. Sleva není odečtena v cenících, je třeba o ni požádat při poptávce.

Slevy a zvláštní nabídky od dodavatelů

Tento druh najdete u vybraného ubytování pod popisem v sekci "Slevy a zvláštní nabídky" a je-li to možné, jsou i rovnou odečteny v našich cenících. Tyto slevy se odečítají jako první v případě kombinace s ostatními slevami. Některé tyto slevy nelze mezi sebou vzájemně kombinovat (viz jednotlivá ubytování). U slevy typu 7=5 (platí se jen 5 nocí při pobytu na 7 nocí) se vždy odečítají nejlevnější noci. Upozorňujeme, že týdenní ceny zobrazené v týdenních cenících mohou být složeny z různých cen za jednotlivé noci, a proto ne vždy lze týdenní cenu jen vydělit sedmi a vynásobit příslušným počtem nocí.

Sleva pro skupiny

Slevu poskytujeme skupinám od 20 osob výše, informujete se při objednávce. Skupinová sleva není vymahatelná a nelze ji kombinovat s žádnou jinou slevou, pokud není řečeno jinak.

Podmínky slev

Všechny slevy z ubytování se počítají pouze ze základní ceny za ubytování bez případných příplatků a poplatků a nevztahují se na dopravu ani na pojištění (které je nutné uhradit v plné výši v den sjednání a zaplatit společně se zálohou za ubytování). Slevy mohou být uplatněny pouze při sjednání smlouvy o zájezdu či potvrzení objednávky služeb, zpětné uplatnění není možné. Případné jiné extra slevy na míru či kompenzace, které jsme udělili adresně přímo Vám (např. za storna pobytů v době koronaviru nebo za reklamace) nejsou kombinovatelné s výše uvedenými slevami, pokud nebylo dohodnuto jinak.

Pokračováním s prohlížením stránek souhlasíte s použitím Cookies pro Google analytics. Přečíst si podmínky