Jak můžete zaplatit dovolenou

Platba a výše minimální zálohy

V okamžiku, kdy od našeho prodejce obdržíte e-mail s potvrzením rezervace Vaší dovolené, je potřeba do termínu rezervace uhradit zálohu za ubytování a případně autobusovou dopravu. Objednávka se stává závaznou až po obdržení zálohy. Konkrétní rozpis záloh najdete ve svém rezervačním e-mailu.

Objednáte do 65 dnů před začátkem dovolené
• při objednávce zaplatíte pouze zálohu 10 % z ceny objednaných služeb (v případě ceny ubytování nižší než 15000 Kč činí záloha z ubytování vždy 1500 Kč)
• zbytek do 50 % zálohy doplatíte do 65 dnů před nástupem
• doplatek uhradíte do 35 dní před nástupem

Objednáte v rozmezí 65 - 35 dnů před začátkem dovolené
• při objednávce zaplatíte zálohu 50 % z ceny objednaných služeb
• doplatek uhradíte do 35 dní před nástupem

Objednáte méně než 35 dní před začátkem dovolené
• při objednávce zaplatíte rovnou 100 % ceny

Nezapomeňte také vyplnit objednávku, na jejíž formulář jste obdrželi odkaz v rezervačním e-mailu. Po doplacení do celé částky obdržíte cca týden před nástupem na pobyt ubytovací poukaz a pokyny na cestu.

V případě skupin 20 nebo více účastníků zaplatíte při objednání zálohu 10 %, zbytek do 50 % zálohy do 30 dnů od objednání a zároveň min. do 90 dnů před nástupem, doplatek do celkové ceny do 60 dnů před nástupem.

Ihned celou částku je třeba zaplatit při nákupu všech druhů pojištění, asistenčních služeb k vozidlu, letecké a trajektové dopravy, dálničních známek, organizovaných výletů a vstupného, jízdenek a lodních lístků na zahraniční hromadnou dopravu, pronájmu vozidel, úhrad za taxislužby a transfery, výlety autobusem bez ubytování spojené s koupáním u moře, tzv. víkendové či jednodenní koupání, nebo s návštěvou zábavních parků či akvaparků nebo kulturních akcí, památek a dalších výletních cílů a za další doplňkové služby. Ihned při objednání je třeba zaplatit celou částku také u nabídek označených jako "nevratná objednávka". U některých nabídek může být možnost slevy podmíněná vyšší zálohou. Objednavatel má možnost volby, zda akceptuje vyšší zálohu nebo objedná nabídku bez slevy. Vyšší záloha může být v těchto případech nevratná.

Čísla účtů pro české klienty

Pro platbu převodem nebo vkladem v Kč:
Raiffeisen bank 973789052 / 5500
Komerční banka 115-214740207 / 0100
Fio banka 2100199001 / 2010

Pro platbu převodem nebo vkladem v €:
Tatrabanka 2625839577 / 1100 nebo jako zahraniční platbu IBAN SK49 1100 0000 0026 2583 9577, SWIFT TATRSKBX.

Čísla účtů pro slovenské klienty

Pro platbu převodem nebo vkladem v €:
Tatrabanka 2625839577 / 1100
Kalkulace v eurech se vám zobrazí vždy po vyplnění objednávky na rezervované ubytování. 

Příspěvky od zaměstnavatele

Pokud dostáváte příspěvky od zaměstnavatele a potřebujete vystavit fakturu, stačí nás kontaktovat a fakturu vám dle vašich požadavků připravíme. Faktura může být na celou částku za zájezd, vyjma cestovního pojištění a doplňkových služeb, nebo jen na část ceny.

Vzhledem ke krátkým rezervacím ubytování ze strany italských dodavatelů doporučujeme, aby minimální záloha pro objednávku dovolené byla uhrazena přímo klientem, a příspěvek zaměstnavatele byl vyřízen následně beze spěchu. K vystavení faktury potřebujeme znát fakturační údaje zaměstnavatele (název, adresa, IČO), fakturovanou částku a text, který má faktura obsahovat.

V případě storna zájezdu nelze stornopoplatky odečíst z faktury, která se v plné výši proplácí zpět zaměstnavateli. Klient je povinen stornopoplatky uhradit v CK. Bez uhrazení stornopoplatků ze strany klienta nebude faktura proplacena zpět zaměstnavateli.

Platby za jakékoli služby hrazené formou příspěvků od zaměstnavatele objednavatele nebo některého ze spolucestujících (na fakturu nebo prostřednictvím níže uvedených poukázek) nelze převádět na vouchery a dárkové poukazy, ani je jimi nelze uhradit, pokud s tím výslovně nevyjádří souhlas CK Azzurro, objednavatel a zaměstnavatel poskytující příspěvek a neodporuje to příslušným zákonným předpisům. Příspěvky od zaměstnavatelů je možné čerpat jen na zájezdy/služby konané v roce, na který jsou příspěvky určené, s výjimkou případů, kdy s včasnějším nebo pozdějším čerpáním příspěvku výslovně vyjádří souhlas CK Azzurro, objednavatel a zaměstnavatel poskytující příspěvek a neodporuje to příslušným zákonným předpisům.

Využijte 100% úhradu poukázkami

Sodexo

 • papírové poukázky (Holiday Pass, Flexi Pass, Dárkový Pass, Fokus Pass)
 • ePass (vytvoření elektronického poukazu na webových stránkách společnosti)
 • online platba prostřednictvím Flexi pass card / Multi pass card
 • eVoucher (vygenerování kódu na webových stránkách společnosti)

Edenred

 • papírové poukázky (Edenred Benefits Multi, Edenred Benefits Holiday a Edenred Compliments)
 • e-Ticket (vytvoření elektronického poukazu na webových stránkách společnosti)

Up Group - Le Chèque Déjeuner

 • papírové poukázky (Cadhoc, Šek dovolená, Unišek +, Unišek + FKSP)

Gallery Beta Cafeteria

 • online platba prostřednictvím autorizace

Benefit Plus

 • vytvoření objednávky na webových stránkách společnosti
 • online platba prostřednictvím autorizace

Benefity a.s.

 • online platba prostřednictvím autorizace

 Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky sodexho    Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky Edenred  

   Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky Benefit   

    

Můžete uplatnit poukázky až do 100 % ceny ubytování (nelze uplatnit na dopravu, pojištění a další doplňkové služby). V případě zakoupení zájezdu přes provizního prodejce lze uplatnit poukázky pouze do výše 80 % ceny ubytování. Poukázky musí být vyčerpány v plné hodnotě a pouze do data, jež je na nich uvedeno. Poukázky nelze směňovat za hotovost, tj. vracet hotové peníze. Platbu poukázkami vždy uveďte do poznámky v objednávce nebo smlouvě o zájezdu. Poukázky je nutné zasílat jako cenné psaní na adresu AZZURRO TOUR OPERATOR s.r.o., Starobrněnská 3, 602 00 Brno. Platbu poukázkou nelze uplatnit u skupinových pobytů a zájezdů.

Platby prostřednictvím autorizace probíhají po telefonu a je zapotřebí znát číslo karty, částku, případně vás požádáme o nahlášení dvou náhodných pozic PINu nebo kódu, který vám přijde ve formě sms.

Pokud máte k dispozici poukázky jen na část zálohy na objednání zájezdu, tak zbylou částku uhraďte prosím podle pokynů výše. Upozorňujeme klienty, že v případě storna zájezdu z jejich strany nelze vrátit uplatněné papírové poukázky ani finanční částku v jejich hodnotě. Pokud nedojde např. ke změně termínu, tak částka uhrazená poukázkami vždy propadá. V případě storna zájezdu uhrazeného prostřednictvím elektronických poukazů a online plateb bude částka vrácena v plné výši na benefitní účet klienta. Klient je povinen stornopoplatky uhradit v CK. Bez uhrazení stornopoplatků ze strany klienta nebudou benefity převedeny.

Vzory:

Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky Flexipass Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky Sodexho Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky Holiday Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky FokusPass

                  

  

Pokračováním s prohlížením stránek souhlasíte s použitím Cookies pro Google analytics. Přečíst si podmínky