Jak můžete zaplatit svoji dovolenou

Využijte našich slev

Slevy za včasné objednání do 31.1.2019
3 % z částky za ubytování (přičitatelná ke slevám Co potěší)
300 Kč/os. z ceny naší dopravy autobusy RegioJet do severní Itálie v termínech 7.6. – 14.9.2019 (při současném zakoupení ubytování z nabídky CK Azzurro), bližší informace k dopravě zde.

Celoroční sleva pro stálé zákazníky
3 % z částky za ubytování pro všechny, kteří si u nás kdykoli v minulosti objednali pobyt v Itálii (přičitatelná ke slevám za včasné objednání i ke slevám Co potěší)

Slevy Co potěší
• Tento druh najdete u vybraných kapacit, vždy pod tabulkou s cenami. Slevy Co potěší se odečítají jako první v případě kombinace s ostatními slevami. Některé slevy Co potěší nelze mezi sebou vzájemně kombinovat (viz jednotlivá ubytování). U slevy typu 7=5 (platí se jen 5 nocí při pobytu na 7 nocí) se vždy odečítají nejlevnější noci, není-li uvedeno jinak. Upozorňujeme, že týdenní ceny uvedené v týdenních cenících na webu a v tištěném katalogu mohou být složeny z různých cen za jednotlivé noci, a proto ne vždy lze týdenní cenu jen vydělit sedmi a vynásobit příslušným počtem nocí.

Sleva pro skupiny
• Slevu poskytujeme skupinám od 20 osob výše, informujete se při objednávce. Skupinová sleva není vymahatelná a nelze ji kombinovat se slevou za včasné objednání nebo pro stálé zákazníky.

Podmínky slev
Všechny uvedené slevy se počítají pouze ze základní ceny za ubytování a nevztahují se na dopravu ani na pojištění (které je nutné uhradit v plné výši v den sjednání
a zaplatit společně se zálohou na ubytování). Slevy mohou být uplatněny pouze při sjednání Smlouvy o zájezdu, zpětné uplatnění není možné.

Platba a výše minimální zálohy

V okamžiku, kdy od našeho prodejce obdržíte email s potvrzením rezervace Vaší dovolené, je potřeba do termínu rezervace uhradit zálohu za ubytování. Objednávka se stává závaznou až po obdržení zálohy.

Objednáte do 31.1.2019
• zaplatíte zálohu 10 % z ceny ubytování a případně dopravy (v případě ceny zájezdu nižší než 15000 Kč činí záloha 1500 Kč), zbytek do 50 % zálohy doplatíte do 28.2.2019 a doplatek měsíc před nástupem.

Objednáte od 1.2.2019 do 30 dní před nástupem na pobyt
• zaplatíte zálohu 50 % z ceny ubytování a případně dopravy a doplatek měsíc před nástupem

Objednáte 30 dní a méně před nástupem na pobyt
• Zaplatíte rovnou 100 % ceny.

Nezapomeňte také vyplnit objednávku, na jejíž formulář jste obdrželi odkaz v rezervačním emailu. Po doplacení do celé částky obdržíte cca týden před nástupem na pobyt ubytovací poukaz a pokyny na
cestu.

Čísla účtů pro české klienty

Pro platbu převodem nebo vkladem v Kč:
Raiffeisen bank 973789052 / 5500
Komerční banka 115-214740207 / 0100
Fio banka 2100199001 / 2010

Pro platbu převodem nebo vkladem v €:
Tatrabanka 2625839577 / 1100 nebo jako zahraniční platbu IBAN SK49 1100 0000 0026 2583 9577, SWIFT TATRSKBX.
Raiffeisen bank 973789087 / 5500 - při platbě převodem pouze pokud máte také eurový účet u téže banky, při platbě vkladem na účet v žádném případě nevkládejte na náš účet centy, částku pokaždé zaokrouhlete. Jestliže vložíte na náš účet centy, banka si za to účtuje vysoké poplatky, které budou muset být Vámi uhrazeny.

Čísla účtů pro slovenské klienty

Pro platbu převodem nebo vkladem v €:
Tatrabanka 2625839577 / 1100
Kalkulace v eurech se vám zobrazí vždy po vyplnění objednávky na rezervované ubytování. 

Příspěvky od zaměstnavatele

Pokud dostáváte příspěvky od zaměstnavetele a potřebujete vystavit fakturu, stačí nás kontaktovat a fakturu vám dle vašich požadavků připravíme. Faktura může být na celou částku za zájezd nebo její část, uplatněna pro platbu zálohy i doplatku. Vzhledem ke krátkým rezervacím ubytování ze strany italských dodavatelů doporučujeme, aby minimální záloha pro objednávku dovolené byla uhrazena přímo klientem a příspěvek zaměstnavatele byl vyřízen následně beze spěchu.

Využijte 100% úhradu poukázkami

Přijímáme poukázky ze skupin Sodexo (Holiday Pass, Flexi Pass, Dárkový Pass, Fokus Pass, ePass), Edenred (Ticket Holiday, Ticket Multi, Ticket Compliments dárkový, e-Ticket), Up Group - Le Chèque Déjeuner (Cadhoc, Šek dovolená, Unišek +, Unišek + FKSP), Gallery Beta Cafeteria, Benefit Plus a Benefity a.s.

Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky sodexho    Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky Edenred 

   Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky Benefit   

    

Můžete uplatnit poukázky až do 100 % ceny ubytování (nelze uplatnit na dopravu, pojištění a další doplňkové služby). Poukázky musí být vyčerpány v plné hodnotě a pouze do data, jež je na nich uvedeno. Poukázky nelze směňovat za hotovost, tj. vracet hotové peníze. Platbu poukázkami vždy uveďte do poznámky v objednávce nebo smlouvě o zájezdu. Poukázky je nutné zasílat jako cenné psaní na adresu AZZURRO TOUR OPERATOR s.r.o., Starobrněnská 3, 602 00 Brno. Platbu poukázkou nelze uplatnit u skupinových pobytů a zájezdů.

Pokud máte k dispozici poukázky jen na část zálohy na objednání zájezdu, tak zbylou částku uhraďte prosím podle pokynů výše. Upozorňujeme klienty, že v případě storna zájezdu z jejich strany nelze vrátit uplatněné poukázky ani finanční částku v jejich hodnotě. Pokud nedojde např. ke změně termínu, tak částka uhrazená poukázkami vždy propadá.

Vzory:

Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky Flexipass Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky Sodexho Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky Holiday Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky FokusPass

Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky

  

Pokračováním s prohlížením stránek souhlasíte s použitím Cookies pro Google analytics. Přečíst si podmínky