Jak můžete zaplatit svoji dovolenou

Využijte našich slev

Slevy za včasné objednání do 31.1.2020

• 3 % z částky za ubytování
Tato sleva je přičitatelná k případným slevám Co potěší a je spolu s nimi již odečtena v cenících na našem webu.

•   500 Kč/os. na autobusovou dopravu v termínech odjezdu 5.6., 12.6., 19.6., 7.8., 14.8., 11.9.2020
300 Kč/os. na autobusovou dopravu v termínech odjezdu 26.6., 10.7., 17.7., 24.7., 31.7., 21.8., 28.8., 4.9.2020 
Slevy na autobusovou dopravu platí pouze na naši autobusovou dopravu (RegioJet) do letovisek Lignano, Bibione, Caorle, Jesolo, Eraclea a Cavallino, při současném zakoupení ubytování z nabídky CK Azzurro. Bližší informace k dopravě zde.

Celoroční sleva pro stálé zákazníky

• 3 % z částky za ubytování pro všechny, kteří si u nás kdykoli v minulosti objednali pobyt v Itálii (přičitatelná ke slevám za včasné objednání i ke slevám Co potěší, kromě akční slevy 11 % v sezoně 2020)


Slevy Co potěší
• Tento druh najdete u vybraných kapacit, vždy pod tabulkou s cenami. Slevy Co potěší se odečítají jako první v případě kombinace s ostatními slevami. Některé slevy Co potěší nelze mezi sebou vzájemně kombinovat (viz jednotlivá ubytování). U slevy typu 7=5 (platí se jen 5 nocí při pobytu na 7 nocí) se vždy odečítají nejlevnější noci, není-li uvedeno jinak. Upozorňujeme, že týdenní ceny uvedené v týdenních cenících na webu a v tištěném katalogu mohou být složeny z různých cen za jednotlivé noci, a proto ne vždy lze týdenní cenu jen vydělit sedmi a vynásobit příslušným počtem nocí.

Sleva pro skupiny
• Slevu poskytujeme skupinám od 20 osob výše, informujete se při objednávce. Skupinová sleva není vymahatelná a nelze ji kombinovat se slevou za včasné objednání nebo pro stálé zákazníky.

Mimořádné slevy
• Případné jiné extra slevy na míru či kompenzace (např. za storna pobytů v době koronaviru) nejsou kombinovatelné s výše uvedenými slevami, pokud nebylo dohodnuto jinak.

Podmínky slev
Všechny uvedené slevy se počítají pouze ze základní ceny za ubytování a nevztahují se na dopravu ani na pojištění (které je nutné uhradit v plné výši v den sjednání a zaplatit společně se zálohou na ubytování). Slevy mohou být uplatněny pouze při sjednání Smlouvy o zájezdu, zpětné uplatnění není možné.

Platba a výše minimální zálohy

V okamžiku, kdy od našeho prodejce obdržíte email s potvrzením rezervace Vaší dovolené, je potřeba do termínu rezervace uhradit zálohu za ubytování. Objednávka se stává závaznou až po obdržení zálohy.

Objednáte do 31.1.2020
• zaplatíte zálohu 10 % z ceny ubytování a případně dopravy (v případě ceny zájezdu nižší než 15000 Kč činí záloha 1500 Kč), zbytek do 50 % zálohy doplatíte do 28.2.2020 a doplatek měsíc před nástupem.

Objednáte od 1.2.2020 do 30 dní před nástupem na pobyt
• zaplatíte zálohu 50 % z ceny ubytování a případně dopravy a doplatek měsíc před nástupem

Objednáte 30 dní a méně před nástupem na pobyt
• Zaplatíte rovnou 100 % ceny.

Nezapomeňte také vyplnit objednávku, na jejíž formulář jste obdrželi odkaz v rezervačním emailu. Po doplacení do celé částky obdržíte cca týden před nástupem na pobyt ubytovací poukaz a pokyny na
cestu.

Čísla účtů pro české klienty

Pro platbu převodem nebo vkladem v Kč:
Raiffeisen bank 973789052 / 5500
Komerční banka 115-214740207 / 0100
Fio banka 2100199001 / 2010

Pro platbu převodem nebo vkladem v €:
Tatrabanka 2625839577 / 1100 nebo jako zahraniční platbu IBAN SK49 1100 0000 0026 2583 9577, SWIFT TATRSKBX.

Čísla účtů pro slovenské klienty

Pro platbu převodem nebo vkladem v €:
Tatrabanka 2625839577 / 1100
Kalkulace v eurech se vám zobrazí vždy po vyplnění objednávky na rezervované ubytování. 

Příspěvky od zaměstnavatele

Pokud dostáváte příspěvky od zaměstnavatele a potřebujete vystavit fakturu, stačí nás kontaktovat a fakturu vám dle vašich požadavků připravíme. Faktura může být na celou částku za zájezd, vyjma cestovního pojištění, nebo jen na část ceny.

Vzhledem ke krátkým rezervacím ubytování ze strany italských dodavatelů doporučujeme, aby minimální záloha pro objednávku dovolené byla uhrazena přímo klientem, a příspěvek zaměstnavatele byl vyřízen následně beze spěchu. K vystavení faktury potřebujeme znát fakturační údaje zaměstnavatele (název, adresa, IČO), fakturovanou částku a text, který má faktura obsahovat.

V případě storna zájezdu nelze stornopoplatky odečíst z faktury, která se v plné výši proplácí zpět zaměstnavateli. Klient je povinen stornopoplatky uhradit v CK. Bez uhrazení stornopoplatků ze strany klienta nebude faktura proplacena zpět zaměstnavateli.

Využijte 100% úhradu poukázkami

Sodexo

 • papírové poukázky (Holiday Pass, Flexi Pass, Dárkový Pass, Fokus Pass)
 • ePass (vytvoření elektronického poukazu na webových stránkách společnosti)
 • online platba prostřednictvím Flexi pass card / Multi pass card
 • eVoucher (vygenerování kódu na webových stránkách společnosti)

Edenred

 • papírové poukázky (Edenred Benefits Multi, Edenred Benefits Holiday a Edenred Compliments)
 • e-Ticket (vytvoření elektronického poukazu na webových stránkách společnosti)

Up Group - Le Chèque Déjeuner

 • papírové poukázky (Cadhoc, Šek dovolená, Unišek +, Unišek + FKSP)

Gallery Beta Cafeteria

 • online platba prostřednictvím autorizace

Benefit Plus

 • vytvoření objednávky na webových stránkách společnosti
 • online platba prostřednictvím autorizace

Benefity a.s.

 • online platba prostřednictvím autorizace

 Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky sodexho    Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky Edenred  

   Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky Benefit   

    

Můžete uplatnit poukázky až do 100 % ceny ubytování (nelze uplatnit na dopravu, pojištění a další doplňkové služby). V případě zakoupení zájezdu přes provizního prodejce lze uplatnit poukázky pouze do výše 90 % ceny ubytování. Poukázky musí být vyčerpány v plné hodnotě a pouze do data, jež je na nich uvedeno. Poukázky nelze směňovat za hotovost, tj. vracet hotové peníze. Platbu poukázkami vždy uveďte do poznámky v objednávce nebo smlouvě o zájezdu. Poukázky je nutné zasílat jako cenné psaní na adresu AZZURRO TOUR OPERATOR s.r.o., Starobrněnská 3, 602 00 Brno. Platbu poukázkou nelze uplatnit u skupinových pobytů a zájezdů.

Platby prostřednictvím autorizace probíhají po telefonu a je zapotřebí znát číslo karty, částku, případně vás požádáme o nahlášení dvou náhodných pozic PINu nebo kódu, který vám přijde ve formě sms.

Pokud máte k dispozici poukázky jen na část zálohy na objednání zájezdu, tak zbylou částku uhraďte prosím podle pokynů výše. Upozorňujeme klienty, že v případě storna zájezdu z jejich strany nelze vrátit uplatněné papírové poukázky ani finanční částku v jejich hodnotě. Pokud nedojde např. ke změně termínu, tak částka uhrazená poukázkami vždy propadá. V případě storna zájezdu uhrazeného prostřednictvím elektronických poukazů a online plateb bude částka vrácena v plné výši na benefitní účet klienta. Klient je povinen stornopoplatky uhradit v CK. Bez uhrazení stornopoplatků ze strany klienta nebudou benefity převedeny.

Vzory:

Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky Flexipass Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky Sodexho Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky Holiday Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky FokusPass

                  

  

Pokračováním s prohlížením stránek souhlasíte s použitím Cookies pro Google analytics. Přečíst si podmínky