JAK MŮŽETE ZAPLATIT SVOJI DOVOLENOU

Slevy pro věrné zákazníky

- klienti, kteří s námi už alespoň jednou cestovali, si mohou při včasném objednání do 28.02. ze všech uvedených cen za ubytování odečíst 6 % slevy.
- při objednání po 28.02. mají stálí klienti slevu ve výši 3 %, jsme rádi, že se k nám vracíte.
- slevy se počítají ze základní ceny za ubytování a nevztahují se na dopravu a pojištění.
- slevy mohou být uplatněny jen při sepsání smlouvy o zájezdu nebo objednávky, zpětné uplatnění není možné.
- slevy pro věrné zákazníky lze kombinovat se slevami, které jsou v katalogu uvedeny jako „Co potěší“ nebo na webu u jednotlivých ubytovacích kapacit jako „Slevy a zvláštní nabídky“. Tyto slevy se odečítají jako první.

Platba a výše minimální zálohy

V okamžiku, kdy od našeho prodejce obdržíte email s potvrzením rezervace Vaší dovolené, je potřeba do termínu rezervace uhradit zálohu za ubytování. Objednávka se stává závaznou až po obdržení zálohy.

Pokud je do doby pobytu více než 30 dní, hradí se záloha ve výši 50 %. Při kratší lhůtě se platba realizuje v plné výši.  

Při brzkých objednávkách do 28.02. nabízíme také možnost minimální zálohy 1500 Kč. Doplatek do 50 % je třeba uhradit do 31.03., minimálně 2 měsíce před nástupem na pobyt. Nabídku minimální zálohy 1500 Kč nelze kombinovat se slevou za včasné objednání pro stálé klienty, minimální záloha je nevratná.

Nezapomeňte také vyplnit objednávku.

Čísla účtů pro české klienty

Pro platbu převodem nebo vkladem v Kč:
Raiffeisen bank 973789052 / 5500
Komerční banka 115-214740207 / 0100
Fio banka 2100199001 / 2010

Pro platbu převodem nebo vkladem v €:
Tatrabanka 2625839577 / 1100 nebo jako zahraniční platbu IBAN SK49 1100 0000 0026 2583 9577, SWIFT TATRSKBX.
Raiffeisen bank 973789087 / 5500 - při platbě převodem pouze pokud máte také eurový účet u téže banky, při platbě vkladem na účet v žádném případě nevkládejte na náš účet centy, částku pokaždé zaokrouhlete. Jestliže vložíte na náš účet centy, banka si za to účtuje vysoké poplatky, které budou muset být Vámi uhrazeny.

Čísla účtů pro slovenské klienty

Pro platbu převodem nebo vkladem v €:
Tatrabanka 2625839577 / 1100
Pro případný přepočet z českých korun na eura použijte přepočet dle denního kurzu Tatrabanky devíza predaj.

Příspěvky od zaměstnavatele

Pokud dostáváte příspěvky od zaměstnavetele a potřebujete vystavit fakturu, stačí nás kontaktovat a fakturu vám dle vašich požadavků připravíme. Faktura může být na celou částku za zájezd nebo její část, uplatněna pro platbu zálohy i doplatku. Vzhledem ke krátkým rezervacím ubytování ze strany italských dodavatelů doporučujeme, aby minimální záloha pro objednávku dovolené byla uhrazena přímo klientem a příspěvek zaměstnavatele byl vyřízen následně beze spěchu.

Využijte 100% úhradu poukázkami

Přijímáme poukázky ze skupin Sodexo (Holiday Pass, Flexi Pass, Dárkový Pass, Fokus Pass, ePass), Edenred (Ticket Holiday, Ticket Multi, Ticket Compliments dárkový, e-Ticket), Up Group - Le Chèque Déjeuner (Cadhoc, Šek dovolená, Unišek +, Unišek + FKSP), Gallery Beta Cafeteria, Benefit Plus a Benefity a.s.

Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky sodexho    Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky Edenred 

   Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky Benefit   

    

Můžete uplatnit poukázky až do 100 % ceny ubytování (kromě dopravy). Poukázky musí být vyčerpány v plné hodnotě a pouze do data, jež je na nich uvedeno. Poukázky nelze směňovat za hotovost, tj. vracet hotové peníze. Platbu poukázkami vždy uveďte do poznámky v objednávce nebo smlouvě o zájezdu. Poukázky je nutné zasílat jako cenné psaní na adresu AZZURRO TOUR OPERATOR s.r.o., Starobrněnská 3, 602 00 Brno. Platbu poukázkou nelze uplatnit u skupinových pobytů a zájezdů.

Pokud máte k dispozici poukázky jen na část zálohy na objednání zájezdu, tak zbylou částku uhraďte prosím podle pokynů výše. Upozorňujeme klienty, že v případě storna zájezdu z jejich strany nelze vrátit uplatněné poukázky ani finanční částku v jejich hodnotě. Pokud nedojde např. ke změně termínu, tak částka uhrazená poukázkami vždy propadá.

Vzory:

Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky Flexipass Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky Sodexho Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky Holiday Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky FokusPass

Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky Dovolenou si můžete dopřát i za poukázky