Jan Katolický

Jan Katolický

ředitel kanceláře

skype azzurrojan
přímá linka 54 24 24 644
centrála 54 24 24 644
email jan@azzurro.cz

Staňte se součástí našeho týmu

Hledáme prodejce se znalostí italštiny

Koho hledáme
Pracovní náplní referenta je kontakt s českými zákazníky a zahraničními partnery - nabídka a prodej pobytů a zájezdů do Itálie; pracovník má na starosti svěřený úsek Itálie, který rozvíjí a rozšiřuje okruh italských partnerů, zde může uplatnit vlastní kreativitu a iniciativu, spolupodílí se na webové prezentaci, pomáhá ji rozvíjet a domýšlet a tuto činnost pak zúročuje v prodeji a jeho růstu.

Co požadujeme
Požadujeme znalost italštiny na dobré komunikativní úrovni, dobrá práce s Office, Outlook; je pro nás důležitá schopnost vstřícné komunikace se zákazníky, hledáme pracovníky se zájmem o cestovní ruch, s kreativním myšlením a iniciativním přístupem, preferujeme střední a vyšší vzdělání s dobrou jazykovou kulturou (gramatika, vyjadřování), ale míra vzdělání není při splnění těchto předpokladů tak zásadní.
Výhodou je praxe v cestovní kanceláři, znalost italských přímořských letovisek (nejlépe osobní), odolnost proti nárazovému stresu a preciznost při zpracování zakázek.

Co nabízíme
Nabízíme pracovní místo v pracovním poměru s plným úvazkem v centru Brna, stmelený a vstřícný kolektiv, stravenky, možnost dovolené v Itálii za sníženou cenu i pro širší rodinu, účast na veletrzích v Itálii.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám, prosím, svůj životopis s motivačním dopisem v českém jazyce na jan@azzurro.cz. Rádi se mu budeme věnovat.

Pracujte ve stabilní společnosti, která je na trhu již 25. sezónu.
 

Pokračováním s prohlížením stránek souhlasíte s použitím Cookies pro Google analytics. Přečíst si podmínky