Staňte se součástí našeho týmu

Hledáme prodejce se znalostí italštiny

Koho hledáme
Pracovní náplní referenta je kontakt s českými zákazníky a zahraničními partnery - nabídka a prodej pobytů a zájezdů do Itálie; pracovník má na starosti svěřený úsek Itálie, který rozvíjí a rozšiřuje okruh italských partnerů, zde může uplatnit vlastní kreativitu a iniciativu, spolupodílí se na webové prezentaci, pomáhá ji rozvíjet a domýšlet a tuto činnost pak zúročuje v prodeji a jeho růstu.

Co požadujeme
Požadujeme znalost italštiny na dobré komunikativní úrovni, dobrá práce s Office, Outlook; je pro nás důležitá schopnost vstřícné komunikace se zákazníky, hledáme pracovníky se zájmem o cestovní ruch, s kreativním myšlením a iniciativním přístupem, preferujeme střední a vyšší vzdělání s dobrou jazykovou kulturou (gramatika, vyjadřování), ale míra vzdělání není při splnění těchto předpokladů tak zásadní.
Výhodou je praxe v cestovní kanceláři, znalost italských přímořských letovisek (nejlépe osobní), odolnost proti nárazovému stresu a preciznost při zpracování zakázek.

Co nabízíme
Nabízíme pracovní místo v pracovním poměru s plným úvazkem v centru Brna, stmelený a vstřícný kolektiv, stravenky, možnost dovolené v Itálii za sníženou cenu i pro širší rodinu, účast na veletrzích v Itálii.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám, prosím, svůj životopis s motivačním dopisem v českém jazyce na jan@azzurro.cz. Rádi se mu budeme věnovat.

 

Hledáme brigádníky na pozici technický doprovod autobusu do Itálie

Co je náplň práce
Pracovní náplní technického doprovodu je komunikace s klienty a péče o ně po celou dobu cesty do Itálie a zpět každý víkend. Mezi další činnosti technického doprovodu patří pomoc při přestupu klientů do jiného autobusu a výpomoc při ubytování klientů v Itálii. V pátek odpoledne odjezd (Praha), v neděli ráno návrat.

Co požadujeme
Požadujeme komunikativní znalost AJ nebo NJ, italština výhodou. Technický doprovod by měl být pečlivý, zodpovědný, samostatný a flexibilní.
Výhodou je praxe z obdobné pozice nebo v organizaci autobusové dopravy, odolnost vůči nárazovému stresu a dobré organizační dovednosti.

Co nabízíme
Nabízíme smlouvu na DPP v období červen-září. Odměna činí 2.000 Kč/víkend.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis s motivačním dopisem v českém jazyce na prodej@azzurro.cz

Pracujte ve stabilní společnosti, která je na trhu již 26. sezónu.
 

Pokračováním s prohlížením stránek souhlasíte s použitím Cookies pro Google analytics. Přečíst si podmínky