Jan Katolický

Jan Katolický

ředitel kanceláře

skype azzurrojan
přímá linka 54 24 24 644
centrála 54 24 24 644
email jan@azzurro.cz

Staňte se součástí našeho týmu

Hledáme posilu do administrativy

Koho hledáme
Pracovní náplní administrativního pracovníka / administrativní pracovnice cestovní kanceláře je zadávání smluv do systému, odbavování klientů, sjednávání pojištění, administrace voucherů, zajišťování autobusové dopravy, fakturace a příprava podkladů pro účetní. Součástí je rovněž osobní kontakt s klienty na pobočce a vyřizování hotovostních plateb.

Co požadujeme
Nezbytnou podmínkou je zkušenost s obdobnou administrativní činností v cestovní kanceláři. Výhodou je znalost rezervačního systému ZajW. Dále je pro nás důležitá schopnost vstřícné komunikace se zákazníky, trpělivost, preciznost, schopnost se rychle učit novým věcem a znalost programů Microsoft Office a Outlook.

Co nepožadujeme
Nepožadujeme znalost cizích jazyků. Do pracovní náplně nespadají cesty na zahraniční veletrhy a inspekční cesty, ani telefonický či mailový kontakt se zahraničními dodavateli.

Co nabízíme
Nabízíme pracovní místo v pracovním poměru s plným úvazkem v centru Brna, stmelený a vstřícný kolektiv, počáteční zaučení. Dále nabízíme možnost dovolené v Itálii za sníženou cenu i pro širší rodinu.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím rovnou svůj životopis s motivačním dopisem v českém jazyce na brno@azzurro.cz.

Pracujte ve stabilní společnosti, která je na trhu již 27. sezónu.
 

Pokračováním s prohlížením stránek souhlasíte s použitím Cookies pro Google analytics. Přečíst si podmínky