Jana Skulínková

Jana Skulínková

Zaujalo vás některé z ubytování? Napište nebo zavolejte na uvedené kontakty, ráda vám odpovím

skype azzurroiva
přímá linka 54 24 24 656
centrála 54 24 24 644
email sud@azzurro.cz

Carovigno

Carovigno se nachází v částí Jižní Itálie, jedná se o historické městečko v regionu Apulie, provincie Brindisi. Tato oblast je známa produkcí vysoce kvalitního olivového oleje. Letovisko Carovigno stojí za návštěvu historického města, které je známý svými čtyřmi věžemi. Za návštěvu stojí i Chiesa Madre v překladu ´´kostel matky´´ která byla věnována Assuntě. Následně lze navštívit hrad Dentice di Frasso, které se nachází blízko soukromé pláži a je možnost shlédnout výhled na celé letovisko. Nedaleko se také nachází kostel sv. Anny.
 

Nei sotterranei del castello di Carovigno ci sono le “segrete” utilizzate come celle e cantine, mentre a partire dal XVII secolo l’edificio si trasforma da forte militare a difesa della cittadina di Puglia a dimora nobiliare. Nell’edificio, oggi di proprietà dell’amministrazione, è ospitato il museo delle tradizioni popolari: bellissime le sue stanze come le sale da pranzo, la biblioteca, l’ampio salone e il caminetto.

Dal castello è possibile ammirare una vista mozzafiato su Carovigno che abbraccia gli altri borghi del circondario. Accanto al maniero si trova la chiesa di Sant’Anna, fatta costruire dalla famiglia Imperiali, con una funzione di cappella per i feudatari del castello.

 

Letovisko s rušnou i klidnou částí

Typ pláže

  • volná pláž
  • placená pláž

Pobytová taxa

  • pro rok 2020
  • jednotná, 1 €/os./den
  • děti zdarma ve věku od 0 do 9,99 let
  • taxa vyžadována v období 15.06. - 15.09.

Pokračováním s prohlížením stránek souhlasíte s použitím Cookies pro Google analytics. Přečíst si podmínky