Erika Doležalová

Erika Doležalová

Zaujalo vás některé z ubytování? Napište nebo zavolejte na uvedené kontakty, ráda vám odpovím

skype azzurro.alena
přímá linka 54 24 24 655
centrála 54 24 24 644
email erika.dolezalova@azzurro.cz

Rimini

Oblast Rimini se pyšní tím, že vynalezlo turismus, když zde roku 1843 otevřeli první mořské lázně, i proto samu sebe nazývají „hlavním městem prázdnin.“ K tomuto tvrzení je opravňuje nejen dlouhá historie, ale také bohaté zázemí, jež svým návštěvníkům nabízí kilometry upravených písčitých pláží, více než 1500 hotelů, nespočet residencí, obchodů, světoznámých diskoték a barů. Pro milovníky rušného nočního života je během letního období (červenec, srpen) zajištěna přeprava v nočních hodinách tzv. Modrým vlakem a Modrou autobusovou linkou na úseku od letovisek Ravenna po Cattolica na spodním konci regionu již od pozdních odpoledních hodin až do svítání. Pobřeží Rimini se dělí do několika částí: Torre Pedrera, Viserbella, Viserba (nachází se zde výstava Italia in Miniatura), Rivabella, San Giuliano Mare (všechny tyto tyto části se nachází severně od centra), samotné centrum je označováno jako Marina Centro a jižně od centra, směrem k Riccione, následují části Bellariva, Marebello, Rivazzurra (nachází se zde zábavní park Fiabilandia) a Miramare. Během let jednotlivé části Rimini splynuly a vytvořily jedno velké přímořské letovisko.

Všechna naše doporučení na výlety za zábavou i do historických center měst najdete v našem přehledu Tipy na výlety v regionu Emilia Romagna.

Připravili jsme pro vás výběr oblíbených ubytování, která je třeba rezervovat brzy, jedná se o stálice, které bývají brzy vyprodané:
Neodkládejte výběr dovolené v Rimini a okolí

sleva pro nákup vstupenek do zábavního parku Mirabilandia, při nákupu na www.biglietteriaonline.mirabilandia.it zadejte slevový kód AZZ2020TO

Každý rok přidáváme další možnosti ubytování, zde se můžete podívat na naše novinky v Rimini a okolí

Pokračováním s prohlížením stránek souhlasíte s použitím Cookies pro Google analytics. Přečíst si podmínky