Dana Dubová

Dana Dubová

Zaujalo vás některé z ubytování? Napište nebo zavolejte na uvedené kontakty, ráda vám odpovím

skype azzurrojindra
přímá linka 54 24 24 652
centrála 54 24 24 644
email dana.dubova@azzurro.cz

Výlety z Palmové riviéry

Nabídka placených výletů neplatí pro sezonu 2020.
Děkujeme za pochopení

 

Pro všechny naše klienty z letovisek na Palmové riviéře nabízíme výlety autobusem s odjezdem ze San Benedetto del Tronto, Martinsicuro, Alba Adriatica a Tortoreto Lido, které zakoupíte u naší delegátky na Palmové riviéře.

Úterý: Městečko Campli, ochutnávka sýrů a domácích gurmánských specialit

Odpolední výlet s odjezdem ze San Benedetto del Tronto ve 13:30 (staví také v Martinsicuro, Alba Adriatica a Tortoreto Lido) do městečka Campli, které patří mezi nekrásnější místa Itálie. Městečko se 7000 obyvateli je výjimečné svými Svatými schody, po kterých se chodí jen v kleče. Známé je také pro svou gurmánskou specialitu - porchetta - pečené prasátko. Už desítky let pořádá město vždy v srpnu na náměstí oslavu této pochoutky, které se účastní tisíce turistů, a to, že je to skutečná lahůdka, budete moci ochutnat i vy. 
Po procházce městem následuje návštěva místních výrobců sýrů a domácí mozzarelly s ochutnávkou nejen sýrů, ale i vína frizzante. Další zastávkou bude selský dvůr s ochutnávkou šunky, olivového oleje, nakládané zeleniny, medu, marmelády, sezónní zeleniny a ovoce, domácího vína a na závěr speciálním likérem. 
Cena 25 €/dospělý, děti do 12 let 15 € zahrnuje dopravu klimatizovaným autobusem, všechny ochutnávky a česky nebo slovensky hovořícího průvodce.
Děti do 3 let zdarma bez nároku na sedadlo v autobuse.

Středa: Aquapark Onda Blu

Celodenní výlet s odjezdem ze San Benedetto del Tronto v 08:35 (staví také v Martinsicuro, Alba Adriatica a Tortoreto Lido) do zábavního parku Onda Blu plného vodních atrakcí pro malé i velké. V bazénech není slaná voda. Během dne je možnost si zakoupit občerstvení, případně oběd v baru nebo restauraci v areálu aquaparku. V bazénech je povinné používat koupací čepici, lze ji zakoupit také přímo v areálu. 
Cena 20 €/osoba, děti do 1 m výšky 10 € zahrnuje vstupenku do aquaparku, slunečník a lehátka, česky nebo slovensky hovořící doprovod.
Děti do 3 let zdarma bez nároku na sedadlo v autobuse.

Čtvrtek: Řím a Vatikán

Celodenní výlet s odjezdem ze San Benedetto del Tronto v 05:15 (staví také v Martinsicuro, Alba Adriatica a Tortoreto Lido) zahrnuje prohlídku Říma a Vatikánu s licencovaným česky nebo slovensky hovořícím průvodcem po nejdůležitějších památkách města: Colosseum, Forum Romanum, Capitol, Piazza Venezia, Fontana di Trevi, Pantheon, Piazza Navona, náměstí a bazilika sv. Petra. Po celý den je prohlídka organizovaná s průvodcem s výkladem do mikrofonu. Během poledne pauza nedaleko Fontany di Trevi s možností občerstvení. Na vstup do baziliky sv. Petra je třeba mít zahalená ramena a kolena. Doporučujeme pohodlné boty a láhev vody, kterou lze v Římě doplňovat, ráno do autobusu svetr. 
Cena 40 €/dospělý, děti do 12 let 30 € zahrnuje dopravu klimatizovaným autobusem, licencovaného česky nebo slovensky hovořícího průvodce, zapůjčení sluchátek.
Děti do 3 let zdarma bez nároku na sedadlo v autobuse.

Pokračováním s prohlížením stránek souhlasíte s použitím Cookies pro Google analytics. Přečíst si podmínky