V Bibione dermatolog na pláži

Užitečná služba pro tuto sezónu!

V letovisku Bibione zavádějí novou speciální službu, která je určena především rodinám s dětmi, ale je na místě samozřejmě pro všechny turisty v nesnázích.
V červenci a srpnu bude v tomto letovisku přímo na pláži každou středu od 16 do 18 hodin k dispozici dermatolog, aby poskytl pomoc v případě vyrážek, popálenin a dalších problémů, které může způsobit sálavé slunce kůži.

Dermatolog bude na místě hlavně aby preventivně poradil co nejvhodnější ochranu pokožky dětí během jejich pobytu na slunci, a to podle typu pokožky i podle věku dětí. Tyto rady budou zdarma. Specialista bude přítomen v jedné ze sedmi stanic první pomoci, které jsou nyní v Bibione, konkrétně u ulice Via Regolo.

Pracovníci pláží Bibione se snaží na léto zajistit klidný pobyt všech klientů, proto jsou pro všechny turisty na plážích zajištěna také přítomnost pediatra a samozřejmě i systém první pomoci s přítomnými sestrami doprovázenými překladateli do němčiny.
Kromě toho mohou turisté mohou počítat s aplikací “Vacanze in Salute” („Zdravá dovolená“) a kontaktním centrem, kde jsou služby poskytovány ve více jazycích.

Pokud ještě nemáte zajištěnou dovolenou v Bibione, můžete vybírat 221 residencí, 107 vil, 45 villaggií, 24 hotelů a aparthotelů a 3 kempingů, na místě je i delegátka:
Bibione Spiaggia
Bibione Terme
Bibione Lido dei Pini
Bibione Lido del Sole
Bibione Pineda

Nebo si můžete vybírat z těchto našich tipů:

Pokračováním s prohlížením stránek souhlasíte s použitím Cookies pro Google analytics. Přečíst si podmínky