Jak rezervovat a objednat

Ověření volné kapacity

Jsme rádi, že jste si u nás vyhlédli ubytování pro Vaši dovolenou. Pro ověření volné kapacity, prosím, využijte kontaktů na naše prodejce v kanceláři, které i s fotografií uvádíme vždy v levém sloupci u každého ubytování.

Obrátit se na nás můžete telefonicky, emailem, skypem anebo samozřejmě také osobně u nás v kanceláři. Příslušný pracovník vám odpoví buď hned nebo, když bude nutné ověřit obsazenost u italských partnerů, zpravidla do 24 hodin. Naši prodejci Vám také rádi pomohou, pokud potřebujete s výběrem dovolené poradit.

Pokud již máte vybrané konkrétní ubytování a chcete, abychom Vám apartmán v případě volné kapacity nezávazně rezervovali, můžete také rovnou vyplnit objednávku na našich stránkách, kterou najdete zde anebo po kliknutí na tlačítko „Nezávazně rezervovat“ nebo „Objednat“ u jednotlivých ubytovacích kapacit.

Rezervace a objednávka

V okamžiku, kdy od našeho prodejce obdržíte email s potvrzením rezervace Vaší dovolené, tak je potřeba do termínu rezervace uhradit zálohu za ubytování a vyplnit objednávku, pokud jste ji již nevyplnili dříve. Objednávka se stává závaznou až po obdržení zálohy. Klienti, kteří s námi už alespoň jednou cestovali, si mohou ze všech uvedených cen za ubytování odečíst slevu pro stálé zákazníky. Více informací o slevách najdete zde.

Pokud zbývá do doby pobytu více než 30 dní, hradí se záloha ve výši 50 %. Při kratší lhůtě se platba realizuje v plné výši.

Při brzkých objednávkách nabízíme také možnost minimální zálohy 1500 Kč. Doplatek do 50 % je třeba uhradit do 28.02., minimálně 2 měsíce před nástupem na pobyt. Nabídku minimální zálohy 1500 Kč nelze kombinovat se slevou za včasné objednání pro stálé klienty, minimální záloha je nevratná.

Informace jak zaplatit a o platbě poukázkou najdete zde.

Smlouva o zájezdu

Po obdržení platby zálohy objednáváme pobyt v Itálii a zasíláme Vám emailem smlouvu o zájezdu, připravenou podle údajů, které jste vyplnili předtím v objednávce. Tuto smlouvu nám, prosím, zašlete podepsanou zpět, emailem nebo poštou. Smlouva o zájezdu nabývá platnosti, jakmile je podepsaná a je uhrazená alespoň záloha. Doplatek dovolené, který je na smlouvě vyčíslen, je třeba uhradit nejpozději 1 měsíc před začátkem pobytu. Součástí smlouvy jsou také Všeobecné smluvní podmínky.

Vše osobně

Můžete také vše vyřídit osobně u nás v kanceláři v Brně nebo na pobočce v Třebíči (viz kontakty) nebo u některého z našich provizních prodejců v jednotlivých městech České a Slovenské republiky.

Odbavení (ubytovací poukaz a pokyny na cestu)

Odbavení (ubytovací poukaz a pokyny na cestu) zasíláme emailem nejpozději 1 týden před odjezdem na dovolenou. Na vyžádání, např. pokud nemáte tiskárnu, můžeme smlouvu a odbavení zaslat také na Vaši poštovní adresu. Doporučujeme si pročíst také Důležité praktické informace.

Pokud máte k pobytu zakoupenou i dopravu, společně s odbavením na pobyt dostáváte i odbavení na dopravu s tím, že nejpozději týden před odjezdem sdělujeme přesný čas odjezdu a konkrétní nástupní místo. 

Pokračováním s prohlížením stránek souhlasíte s použitím Cookies pro Google analytics. Přečíst si podmínky