Jak rezervovat a objednat

Ověření volné kapacity

Jsme rádi, že jste si u nás vyhlédli ubytování pro Vaši dovolenou. Pokud již máte vybrané konkrétní ubytování, tak využijte pro ověření volné kapacity formulář pro poptávku, na který se dostanete po kliknutí na tlačítko "Nezávazně poptat" u jednotlivých ubytovacích kapacit nebo v jejich ceníku. Pokud chcete s výběrem poradit nebo máte více dotazů, můžete také využít kontaktů na naše prodejce v kanceláři, které i s fotografií uvádíme vždy v levém sloupci u každého ubytování. Obrátit se na nás můžete telefonicky, emailem, skypem anebo samozřejmě také osobně u nás v kanceláři. Příslušný pracovník vám odpoví buď hned nebo, když bude nutné ověřit obsazenost u italských partnerů, zpravidla do 24 hodin. 

Rezervace a objednávka

V okamžiku, kdy od našeho prodejce obdržíte email s potvrzením rezervace Vaší dovolené, tak je potřeba do termínu rezervace uhradit zálohu za ubytování a vyplnit objednávku, na kterou budete mít unikátní odkaz v rezervačním emailu. Objednávka se stává závaznou až po obdržení zálohy. Klienti, kteří s námi už alespoň jednou cestovali, si mohou ze všech uvedených cen za ubytování odečíst slevu pro stálé zákazníky. Více informací o slevách, výši záloh a způsobech platby najdete zde.

Smlouva o zájezdu

Po obdržení platby zálohy objednáváme pobyt v Itálii a zasíláme Vám emailem smlouvu o zájezdu, připravenou podle údajů, které jste vyplnili předtím v objednávce. Tuto smlouvu nám, prosím, zašlete podepsanou zpět, emailem nebo poštou. Smlouva o zájezdu nabývá platnosti, jakmile je podepsaná a je uhrazená alespoň záloha. Doplatek dovolené, který je na smlouvě vyčíslen, je třeba uhradit nejpozději 1 měsíc před začátkem pobytu. Součástí smlouvy jsou také Všeobecné smluvní podmínky a praktické informace.

Vše osobně

Můžete také vše vyřídit osobně u nás v kanceláři v Brně (viz kontakty) nebo u některého z našich provizních prodejců v jednotlivých městech České a Slovenské republiky.

Odbavení (ubytovací poukaz a pokyny na cestu)

Odbavení (ubytovací poukaz a pokyny na cestu) zasíláme emailem nejpozději 1 týden před odjezdem na dovolenou. Na vyžádání, např. pokud nemáte tiskárnu, můžeme smlouvu a odbavení zaslat také na Vaši poštovní adresu.

Pokud máte k pobytu zakoupenou i dopravu, společně s odbavením na pobyt dostáváte i odbavení na dopravu s tím, že nejpozději týden před odjezdem sdělujeme přesný čas odjezdu a konkrétní nástupní místo. 

Pokračováním s prohlížením stránek souhlasíte s použitím Cookies pro Google analytics. Přečíst si podmínky