POJIŠTĚNÍ PRO VAŠI KLIDNOU DOVOLENOU

Jak objednat pojištění

Cestovní pojištění není zahrnuto v ceně pobytů, pro klidnější dovolenou vám však doporučujeme si jej sjednat. Důležité je zaplatit celou částku za pojištění již v okamžiku platby zálohy za pobyt nebo nejpozději do 1 týdne od zaplacení zálohy za pobyt. V opačném případě klient ztrácí nárok na pojištění stornopoplatků.

Objednávku pojištění můžete zaslat emailem na info@azzurro.cz, uveďte prosím celé jméno a příjmení, datum narození a přesný termín a druh pojištění. Pokud objednáváte pojištění zároveň s ubytováním, objednávku pojištění uveďte, prosíme, do poznámky v objednávce. Pokud nevíte, jaké pojištění si vybrat, rádi vám poradíme.

Pojištění Allianz

Cestovní pojištění + pojištění stornovacích poplatků Allianz

Nabízené balíčky pojištění od pojišťovny Allianz zahrnují klasické cestovní pojištění léčebných výloh a zároveň pojištění stornovacích poplatků pro případ, že byste museli ze zdravotních důvodů zůstat doma a nepřišli tak o již zaplacené peníze. V takovém případě pojišťovna hradí 80 % výše požadovaných stornovacích poplatků. Ceny balíčků jsou odvislé podle věku a počtu dní:

Pouze pojištění stornovacích poplatků Allianz

V případě, že máte již jiné cestovní pojištění léčebných výloh a chcete si nyní pojistit jen stornovací poplatky pro případ, že byste museli ze zdravotních důvodů zůstat doma, nabízíme od pojišťovny Allianz samotné pojištění stornovacích poplatků. V takovém případě pojišťovna hradí 80 % výše požadovaných stornovacích poplatků. Cena pojištění je 2,9 % ceny zájezdu (např. při dovolené za 10000 Kč vás pojištění bude stát 290 Kč).

Pouze pojištění léčebných výloh Allianz

Cestovní pojištění léčebných výloh bez pojištění stornovacích poplatků je možné sjednat v ceně 20 Kč/os./den, děti do 15 let 10 Kč/os./den, osoby nad 70 let 40 Kč/os./den.

Rozsah pojištění Allianz

Pojištění Uniqa

Nabízíme také možnost sjednat pojištění léčebných výloh a stornovacích poplatků (společně v balíčku nebo samostatně) také od pojišťovny Uniqa. Pojištění stornovacích poplatků je nutno sjednat před zaplacením doplatku dovolené. Ceny pojištění na osobu a den najdete ve spodním řádku této tabulky.