Staňte se součástí našeho týmu

Hledáme prodejce se znalostí italštiny

Koho hledáme

Pracovní náplní referenta je kontakt s českými zákazníky a zahraničními partnery - nabídka a prodej pobytů a zájezdů do Itálie; pracovník má na starosti svěřený úsek Itálie, který rozvíjí a rozšiřuje okruh italských partnerů, zde může uplatnit vlastní kreativitu a iniciativu, spolupodílí se na webové prezentaci, pomáhá ji rozvíjet a domýšlet a tuto činnost pak zúročuje v prodeji a jeho růstu.

Co požadujeme

Požadujeme znalost italštiny na dobré komunikativní úrovni, dobrá práce s Office, Outlook; je pro nás důležitá schopnost vstřícné komunikace se zákazníky, hledáme pracovníky se zájmem o cestovní ruch, s kreativním myšlením a iniciativním přístupem, preferujeme střední a vyšší vzdělání s dobrou jazykovou kulturou (gramatika, vyjadřování), ale míra vzdělání není při splnění těchto předpokladů tak zásadní.
Výhodou je praxe v cestovní kanceláři, znalost italských přímořských letovisek (nejlépe osobní), odolnost proti nárazovému stresu a preciznost při zpracování zakázek.

Co nabízíme

Nabízíme pracovní místo v pracovním poměru s plným úvazkem v centru Brna, stmelený a vstřícný kolektiv, stravenky, možnost dovolené v Itálii za sníženou cenu i pro širší rodinu, účast na veletrzích v Itálii. 

Hledáme pracovníka administrativy cestovní kanceláře

Koho hledáme

Pracovní náplní pracovníka administrativy je zpracování smluv v našem interním systému, fakturace, zařazování smluv, organizace autobusové dopravy, sjednávání pojištění, příprava a zasílání odbavení klientům, telefonická a emailová komunikace s klienty. Nejedná se o prodej zájezdů. Vedle vyřizování běžné denní agendy má pracovník na starosti určitý úsek činností administrativního oddělení a oceníme, když jej bude kreativně a iniciativně rozvíjet.

Co požadujeme

Požadujeme výbornou znalost práce na počítači (Word, Excell, Outlook); je pro nás důležitá schopnost vstřícné komunikace se zákazníky, hledáme pracovníky se zájmem o cestovní ruch, kterým je vlastní pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, dobrý písemný projev a kteří se rádi a rychle učí novým věcem.
Výhodou je praxe či vzdělání v oboru cestovní ruch a/nebo v organizaci autobusové dopravy, odolnost vůči nárazovému stresu a dobré organizační dovednosti.

Co nabízíme

Nabízíme pracovní místo v pracovním poměru s plným úvazkem v centru Brna, stmelený a vstřícný kolektiv, stravenky, možnost dovolené v Itálii za sníženou cenu i pro širší rodinu.

Ozvěte se nám

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, svůj životopis s motivačním dopisem v českém jazyce na jan@azzurro.cz. Rádi se mu budeme věnovat.

Pracujte ve stabilní společnosti, která je na trhu již 25. sezónu.